Sunday, 22 Tir 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
سال جهش تولید گرامی باد
سال99 سال جهش تولید
سدکبار
سد 15 خرداد

 

    تقدیر مشاور وزیر نیرو از مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم 2018-02-26
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ، با ارسال لوح تقدیر از آقای جواد عرب بافرانی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم به جهت برگزاری همایش ایثارگران صنعت آب و برق استان قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای  قم : در قسمتی از  لوح آقای سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران آمده(( نهادینه نمودن فرهنگ والای ایثار و شهادت و رفع و گره گشایی از مشکلات عزیزان ایثارگر و خانواده معظم ایشان موهبتی عظیم می باشد که خداوند متعال آن را نصیب حضرتعالی نموده است، بدینوسیله از کوشش های مجدانه جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب همایش ایثارگران در سطح استان قم تقدیر و تشکر می گردد))

 


    برگزاری مسابقات فوتسال در شرکت آب منطقه ای قم2018-02-24
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت آب منطقه ای قم اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال بین معاوتت ها، دفاتر و ادارات تابعه نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: این مسابقات با حضور شش تیم از واحدهای مختلف شرکت در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه مورخ 96/12/02 و 96/12/03 در محل سد پازده خرداد برگزار شد و در پایان تیم های مرحوم شهبازی از اداره امور منابع آب شهرستان، شهید باکری از معاونت حفاظت و بهره برداری و شهید حججی از تدارکات و پشتیبانی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 


    مدیر روابط عمومی آب منطقه ای، دبیر شورای اطلاع رسانی صنعت آب وبرق استان قم شد2018-02-24
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای ، با حکم مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، به سمت دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان قم منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم : طی حکمی از طرف  مدیرکل جدید روابط عمومی وزارت نیرو آقای جواد عرب بافرانی  برای مدت یک سال، به سمت دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان قم منصوب شد. در قسمتی از این حکم انتصاب آمده است (( تعالی و بالندگی هر نهاد اجتماعی در گرو همکاری و خرد جمعی به عنوان برآیند نظرات و اندیشه ها است، بدون تردید پویایی و کار آمدی مجموعه روابط عمومی های صنعت آب و برق نیز از این قاعده مستثنی نبوده و انعکاس شایسته فعالیت ها و دستاوردهای وزارت نیرو مرهون تلاش همکاران روابط عمومی در سراسر کشور می باشد . استمرار موفقیت های خانواده روابط عمومی در گرو همکاری و همیاری بین اجزای گوناگون آن بوده و از همین رو ایجاد شبکه پیوسته و نظام یافته ای از ادارات روابط عمومی ضامن موفقیت بیش از پیش خواهد بود و در این میان شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی در هر استان از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد .با توجه به مسئولیت جنابعالی به عنوان مدیر روابط عمومی  شرکت آب منطقه ای ، بدینوسیله به مدت یکسال بعنوان دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی در استان قم منصوب می شوید.))

 


    تقدیر از مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای قم 2018-02-24
مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ، با ارسال لوح تقدیر از آقای علیرضا عرب بافرانی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت آب منطقه ای قم به جهت برگزاری همایش ایثارگران صنعت آب و برق استان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای  قم : در قسمتی از  لوح آقای سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران آمده (( نهادینه نمودن فرهنگ والای ایثار و شهادت و رفع و گره گشایی از مشکلات عزیزان ایثارگر و خانواده معظم ایشان موهبتی عظیم می باشد که خداوند متعال آن را نصیب حضرتعالی نموده است، بدینوسیله از کوشش های مجدانه جنابعالی در پیگیری مسائل پیش روی ایثارگران شاغل در آن مجموعه و همچنین تلاش در جهت برگزاری مطلوب همایش ایثارگران در سطح استان قم تقدیر و تشکر می گردد))

 


    برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی استان قم 2018-02-22
سیزدهمین جلسه کمیته راهبری طرح تعادل بخشی و احیاء آب منطقه ای قم با حضور مدیر عامل ، معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب و سایر اعضاء روز چهار شنبه مورخ 96/12/02 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: مجتبی علی مددی دبیر کمیته راهبری استان با اشاره به تصویب طرح مطالعاتی شریف آباد افزود:  باید برنامه عملیاتی تمام محدوده های مطالعاتی استان بخصوص دشت قم تهیه و بعد از تأیید مصوب شود. وی  بیان نمود: اطلاعات تمام چاههای غیر مجاز در سامانه ساماب  ثبت گردیده و در حال حاضر  تمام مجوز های شرکت در قالب  این سامانه صادر می شود و مقدمات واگذاری کارها به دفاتر پیشخوان دولت فراهم شده تا متقاضیان به سهولت  بتوانند درخواست خود را ارائه و پیگیری نمایند که امیدواریم  تا پایان سال عملیاتی شود.

 


    برگزاری جلسه کارگروه تخصصی امور سیل ، برق، آب و فاضلاب استان قم 2018-02-21
سومین جلسه کارگروه تخصصی امور سیل، برق، آب و فاضلاب روز دوشنبه مورخ 96/11/30 در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: احمد حاجی حسینی مسگر  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم و رئیس کارگروه تخصصی سیل استان با اشاره به  مصوبات جلسه گفت : مقرر شد  مجوز برداشت مصالح کوهی و رودخانه ای در بالادست پردیسان از طرف دستگاههای ذیربط صادر نشده و مجوز های قبلی در چارچوب قانون محدود گردد. مسگر افزود: با توجه به جلسه مورخ 96/10/30  استانداران سراسر کشور در خصوص مدیریت خشکسالی تصمیمات خوبی در رابطه با توقف برداشت های غیر مجاز از منابع آبی موجود، اصلاح الگوی کشت، اطلاع رسانی مستمر جهت مدیریت الگوی مصرف در بخش های مختلف، محدود کردن برداشت های مجاز، مدیریت آب سدها در مناطق بحرانی، محدود کردن کشت بهاره، توسعه آبیاری نوین، استفاده از الگوی کشت مناسب با شرایط اقلیمی هر منطقه ، تخصیص کامل اعتبار طرحهای تعادل بخشی و احیاء، جداسازی آب شرب از فضای سبز و...  اتخاذ شده که مقرر شد در شورای حفاظت استان مطرح و بعد از بررسی و تصویب برای شورای عالی آب ارسال گردد.

 


    موفقیت علمی یک همکار در شرکت آب منطقه ای قم2018-02-22
مقاله سید محمود هاشمی مشاور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم در هشتمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت پذیرش گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم : مقاله سید محمود هاشمی مشاور مدیرعامل با عنوان :(( شناسایی، بررسی و تحلیل مؤلفه ها و عوامل مؤثر بر تنش زدایی از گفتگو های تنش زا در سازمان­ها  با تأکید بر بهره­ گیری مدیریت از دو کلید: روشنگری ــ خودکارآمدی )) به دبیر خانه هشتمین کنفرانس بین المللی حسابداری و مدیریت ارسال  و  مورد پذیرش قرار گرفته و در تاریخ  96/11/11  توسط ایشان در قالب سخنرانی در کنفرانس ارائه شد. روابط عمومی شرکت کسب این موفقیت علمی را به این همکار عزیز تبریک عرض می نماید.

 


    برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان قم 2018-02-19
جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان قم روز یکشنبه مورخ 96/11/29 با حضور مدیران عامل شرکتهای تابعه و وابسته وزارت نیرو استان در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب روستایی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم :  در ابتدا جلسه آقای علیجان صادق پور مدیر عامل شرکت آبفا قم گزارشی از فعالیت ها، عملکردها، پیگیریها و مصوبات شورا در دوره قبلی را ارائه نمود و در ادامه جلسه آقای احمد حاجی حسینی مسگر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و  رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان در  دوره جدید ضمن  خوش آمدگویی به اعضاء و تشکر از آقای صادق پور  با اشاره  به سفر آقای دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو  به استان قم گفت: در جلسات و دیدارهایی که وزیر نیرو با علماء و مسئولین استان داشتند بر مدیریت مصرف تأکید زیادی نمودند  لذا سیاستها، برنامه ها و اقداماتی که در ارتباط با تأمین، تولید و توزیع آب و برق استان صورت می گیرد باید در راستای مدیریت مصرف  باشد. در ادامه جلسه سایر اعضاء نقطه نظرات و پیشنهاداتی را ارائه و بعد از تبادل نظر تصمیماتی اخذگردید.

 


    برگزاری جشن انقلاب در شرکت آب منطقه ای قم2018-02-12
به مناسبت فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی روز سنبه مورخ 96/11/21 در نماز خانه شرکت آب منطقه ای قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن مراسم جشنی روز شنبه مورخ 96/11/21 بعد از نماز ظهر و عصر در نماز خانه شرکت برگزار شد. دراین مراسم که  کارکنان شرکت  حضور داشتند سرهنگ نظری با تبریک و تهنیت به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  در  ایام دهه فجر ما باید قدر دان و سپاسگزار  زحمات و ایثار کسانی باشیم  که  با نثار جان خود زمینه ساز شروع  و پیروزی  انقلاب اسلامی  بودند افرادی که در طی 15 سال(42 تا 57) پایشان به کمیته ضد خرابکاری رژیم باز شد و بدترین شکنجها را تحمل کردند تا در 22بهمن 57  درخت انقلاب به ثمر نشست و انقلاب به پیروزی رسید و انقلاب  این نعمت الهی به دست ما رسید و اگر ما قدردان این نعمت نباشیم  و کفران نعمت کنیم ممکن است دچار مشکلات متعددی شویم. نظری با اشاره به نقشه  دشمنان برای جوانان ما افزود: وقتی که ما  گذشته نظام شاهنشاهی را برای بچه هایمان تبیین نکردیم باید حق بدهیم که دشمن روی آنها کار کند بطوریکه  القاء شود نظام شاهنشاهی از نظام امروز بهتر بوده امروز مسئولین ما باید از وضعیتی که ما در رژیم طاغوت داشتیم  از نظر بهداشتی، فرهنگی، اجتماعی ، رفاهی و... باید در کتابهای درسی و دانشگاهی بیاورند جوان ما باید  بداند که  در فیش حقوقی  مستشاران و اتباع آمریکایی که در رژیم سابق در کشور ما بودند حق توحش وجود داشت یعنی مردم ایران را وحشی معرفی می کردند چرا به جوانان نگفتیم درمان و بهداشت  چه وضعیتی داشت  پزشک عمومی  ما همه خارجی و اغلب  هندی بودند . میزان مرگ و میر نوزدان  الان را با گذشته مقایسه کنید تا  میزان پیشرفت کشور مشخص شود. ما در سایه انقلاب اسلامی به پیشرفت های زیادی رسیدیم بحث هسته ای، موشکی، پزشکی و... از برکات جمهوری اسلامی بوده است.

 


    برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی استان قم 2018-02-01
دوازدهمین جلسه کمیته راهبری طرح تعادل بخشی و احیاء آب منطقه ای قم با حضور مدیر عامل ، معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب و سایر اعضاء روز چهار شنبه مورخ 96/11/11 در سالن جلسات شرکت برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: آقای مهندس علی مددی دبیر کمیته راهبری استان گزارشی از آخرین وضعیت چاههای غیر مجاز استان به لحاظ تعداد و تخلیه و تکالیف قانونی و نحوه اقدام  از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه نمود. در ادامه آقای مهندس حاجی حسینی مسگر مدیر عامل شرکت، با اشاره به اینکه بخش عمده ای از کسری مخزن سفره های استان ناشی از اضافه برداشت چاههای مجاز است بر انجام همزمان و تمرکز بیشتر همکاران، برجلوگیری از اضافه برداشت چاههای مجاز تاکید نمودند. در این جلسه مقرر گردید؛ ضمن تکمیل آمار و اطلاعات توسط گروههای گشت و بازرسی و آماربرداری دور سوم، برای تسریع در روند تعیین تکلیف چاههای غیر مجاز، این چاهها به لحاظ وضعیت بهره برداری و محل وقوع و شرایط آبخوان دسته بندی و اولویت گذاری شده و کلیه واحدهای مرتبط طبق برنامه زمانبندی مشخص در جهت رسیدگی و تعیین تکلیف چاههای غیر مجاز و پر ومسلوب المنفعه نمودن آنها مطابق قانون اقدام نمایند.

هماهنگی با شرکت برق درخصوص اقدامات مشترک، پیشرفت اقدامات انجام شده در الکترونیکی شدن پرونده ها و رسیدگی به درخواست متقاضیان و واگذاری بخشی از فعالیتها به دفاتر پیشخوان و نظارت بیشتر بر فعالیت شرکتها حفاری و ناظرین حفاری و نحوه اجرای دستورالعملهای ابلاغی جدید از دیگر مصوبات این جلسه بود.