Sunday, 22 Tir 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
سال جهش تولید گرامی باد
سال99 سال جهش تولید
سدکبار
سد 15 خرداد

 

    تشکیل میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه شهر کهک قم2019-09-28
روز جمعه 98/07/05 و در ششمین روز از هفته دفاع مقدس میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه کهک برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: علیرضا عرب بافرانی رئیس گروه جهادی سازمان  بسیج کارمندی سپاه امام علی (ع) قم با بیان اینکه نیروهای بسیجی باید همیشه و در سنگرهای مختلف دفاع از سرزمین اسلامی  ، سازندگی کشور ، اقتصاد میهن  و.. آماده خدمت به مردم عزیز باشند گفت: روز جمعه پنجم مهر ماه نود وهشت و در ششمین روز از هفته دفاع مقدس جمعی از مسئولین محترم استان و بخش کهک با حضور در نماز جمعه کهک و تشکیل میز خدمت در محل برگزاری نماز در جریان مشکلات مردم همیشه در صحنه پخش کهک  استان قم قرار گرفته و به بررسی مشکلات آنها پرداختند.فرمانده پایگاه بسیج شهید چمران آب منطقه ای قم عنوان نمود: گروه جهای سازمان بسیج کارمندی که متشکل از مسئولین ادارات خدمت رسان به مردم می باشد با حضور در مساجد سطح شهر و  بخش های مختلف استان  اقدام به برگزاری میز خدمت نموده  و پاسخگوی مردم می باشند.

 


    برگزاری جلسه شورای پایگاه شهید چمران آب منطقه ای قم2019-09-24
جلسه شورای پایگاه بسیج شهید چمران آب منطقه ای قم روز یکشنبه مورخ 98/06/31 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: در این جلسه علیرضا عرب بافرانی فرمانده پایگاه بسیج  شهید چمران شرکت آب منطقه ای قم ضمن گرامیداشت هفته فاع مقدس افزود : به مناسبت هفته  دفاع مقدس پایگاه بسیج  شهید چمران شرکت برنامه هایی را تدارک دیده که در سطح استان و شرکت اجراء خواهد شد این برنامه ها  شامل برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی ، دیدار با خانواده شهداء، برگزاری میز خدمت در نماز جمعه شهر کهک ، غبار روبی گلزار شهداء و...  خواهد بود.

 


    اطلاعیه مهم2019-09-23
بدینوسیله به اطلاع مردم شریف استان قم به ویژه کشاورزان عزیز می رساند

که فرآیند تأمین و رهاسازی حقابه زیست محیطی و کشاورزی اراضی پایین دست سد 15 خرداد براساس هماهنگی های انجام شده و مطابق با برنامه تنظیمی با دبی متغیر 3 تا 8 متر مکعب در ثانیه که از روز دوشنبه مورخ 98/03/13  با اهداف چهار گانه(احیاء محیط زیست و تغذیه سفره های آب زیر زمینی، کاهش ریزگردها، تأمین بخشی از نیازهای کشاورزی و ایجاد نشاط در بین شهروندان)آغاز شده بود درساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخ 98/07/01 درمجموع با رها سازی 45 میلیون مترمکعب به پایان رسید و پیش بینی می شود باقی مانده آب جاری در رودخانه ظرف 48 ساعت آینده به صفر برسد.

 


    برگزاری جلسه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای قم2019-09-30
جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای قم روزشنبه مورخ 98/06/30 با حضور مدیرعامل و سایر اعضاء در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقهای قم: جعفر مهدوی نیا دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت در رابطه با مصوبات جلسه گفت: مطابق مفاد ابلاغی صورتجلسه شماره 42 تخصصی ستاد ملی فرماندهی و پشتیبانی مدیریت سیلاب شرکت مدیریت منابع آب ایران نسبت به بررسی مجدد و بروز رسانی نقاط آسیب پذیر و سازه های تقاطعی فاقد آبگذری در استان اقدام و موارد به دستگاه های اجرایی مرتبط منعکس می گردد. مهدوی نیا افزود: در رابطه با انعکاس شرایط احتمالی سیلاب و وضعیت منابع آبی استان جهت انجام تکالیف هر دستگاه اجرایی و اطلاع رسانی عمومی از صدا و سیمای استان باید اقدامات لازم صورت گیرد و پرونده تصرفات صورت گرفته در حریم و بستر رودخانه ها به مسئولین قضایی استان جهت  پیگیری لازم  ارسال گردد. وی بیان نمود:  ضروری است اداره کل هواشناسی جهت دسترسی شرکت به داده های سامانه هشدار سیل و نیز راه اندازی تجهیزات مانیتورینگ و ساماندهی ذخیره داده ها و بسترهای مخابراتی اقدام نماید.

 


    برگزاری جلسه پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قم با موضوع طرح صیانت از منابع آ ب2019-09-19
جلسه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با موضوع ( هماهنگی جهت اجرای طرح صیانت از منابع آب) روز چهار شنبه مورخ 98/06/27 در سالن جلسات اداره کل دادگستری قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: احمد حاجی حسینی مسگر مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم و دبیر کارگروه در بیان مهمترین  مصوبات جلسه موارد ذیل را مورد تأکید قرار دادند: 1- تبیین اقدامات اولویت دار در طرح صیانت از منابع آب با لحاظ شرایط استان 2- اتخاذ تصمیم درخصوص جبران خسارت وارده به حوزه آبخوان و مطالبه از مالکین چاههای غیر مجاز و دارای اضافه برداشت  3- اقدامات صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی در رابطه با عدم ارائه تسهیلات و نهاده های کشاورزی و عدم خرید محصول از بهره برداران غیر مجاز یا فاقد پروانه بهره برداری معتبر

 


    برگزاری جلسه کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی استان قم2019-09-15
پنجمین جلسه کمیته راهبری طرح تعادل بخشی و احیاء آب منطقه ای قم با حضور مدیرعامل و سایر اعضاء روز شنبه مورخ 98/06/23 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: در این جلسه که مدیر عامل ، معاونت حفاظت و سایر اعضاء حضور داشتند درخصوص رتبه بندی محدوده های مطالعاتی بر اساس شاخص تنش ، شیوه نامه اجرایی تعیین نوع و نحوه اعطای تسهیلات، مشوق ها و معافیت ها در تجمیع و یکپارچه سازی اراضی و برنامه عملیاتی ابلاغی احیا و تعادل بخشی در سال 1398 بحث و تبادل نظر شد.

 


    برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای قم2019-09-05
مراسم زیارت عاشورا و عزاداری در دهه اول محرم در شرکت آب منطقه ای قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم:  با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش مراسم معنوی و پر فیض  قرائت زیارت عاشورا و عزاداری در دهه اول محرم  هر روز از ساعت  7/30 صبح در نمازخانه شرکت آب منطقه ای قم برگزار می شود.

 


    اطلاعیه مهم2019-09-01
بدینوسیله به اطلاع عموم مردم بزرگوار شهرها و روستاها و همچنین کلیه مسئولین محترم ادارات و سازمان های استان قم می رساند:

 این شرکت در راستای عمل به وظایف قانونی مقرر در قانون توزیع عادلانه آب و اجرای ماده 3 آیین نامه مربوط به نحوه تعیین بستر و حریم رودخانه ها ، انهار ، مسیل ها و ... مصوب سال 9731، مبادرت به تعیین حد بستر وحریم های رودخانه وزوا(قاهان) و سرشاخه های آن به طول تقریبی 88 کیلومتر و رودخانه سولقان و سرشاخه های آن به طول تقریبی 65 کیلومتر (مطابق کروکی محدوده تقریبی) در بخش خلجستان نموده است. لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه اشخاص ذینفع     می رساند که برای کسب اطلاع از حد بستر و حریم رودخانه های یاد شده به مدیریت منابع آب شهرستان قم واقع در نبش کوچه شماره یک خیابان دورشهر، ساختمان شماره یک شرکت سهامی آب منطقه ای قم مراجعه نمایند و چنانچه اعتراضی نسبت به میزان بستر و حریم رودخانه های مذکور داشته باشند ، می توانند  حداکثر ظرف مدت یک (1) ماه از تاریخ 98/6/20 تا 98/7/20 اعتراض احتمالی خود را به دبیرخانه آن امور به نشانی فوق الذکر تسلیم و رسید دریافت دارند .

بدیهی است به اعتراضات واصله پس از انقضاء مهلت قانونی به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.