Sunday, 22 Tir 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
سال جهش تولید گرامی باد
سال99 سال جهش تولید
سدکبار
سد 15 خرداد

 

    مدیران صنعت آب و برق استان قم با آیت اله سعیدی امام جمعه قم دیدار کردند 2016-01-27
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم

در روز سه شنبه مورخ 94/11/06 مدیران صنعت آب و برق استان قم با حضور در دفتر آیت الله سعیدی امام جمعه قم با ایشان دیدار کردند.

 


    جلسه مشترک بین دانشگاه و شرکت آب منطقه ای قم برگزار شد.2016-01-21
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: در اجرای وظایف و مسئولیتهای شرکت در ارتباط مؤثر با دانشگاهها و جلب همکاری جامعه دانشگاهی برای ایجاد پل ارتباطی با کنشگران بخش آب در راستای اهداف طرح تعادل بخشی مدیر عامل ، معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب، مدیر دفتر حفاظت و دبیر کمیته پژوهش شرکت آب منطقه ای روز دوشنبه مورخ 94/10/28 در دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه قم حاضر شده و با حضور ریاست دفتر و تعدادی از اساتید گروههای مختلف آموزشی زمینه های همکاری فی مابین را بررسی نمودند.

در ابتدا هادی ریاست  دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه قم به عنوان میزبان جلسه ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مدیر عامل و همکاران شرکت در دانشگاه درخصوص اهداف تشکیل جلسه و محورهای ارتباطی دانشگاه با دستگاههای اجرایی و به ویژه شرکت آب منطقه ای مطالبی را ارائه نمودند.

در ادامه احمد حاجی حسینی مسگر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم ضمن تأکید بر نقش مؤثر دانشگاه در تحلیل مشکلات و احصاء نیازها و ارائه راهکارها برای حل مشکلات دستگاههای اجرایی گفت: در حال حاضر یکی از مسائل مهمی که در ایران و استان مورد توجه مسئولین نظام و همه اقشار جامعه می باشد مسئله آب است که اگر روند مصرف آبهای زیر زمینی بدین طریق ادامه پیدا کند شاهد بحرانی شدن وضعیت آب در کشور خواهیم بود و این مشکل در استان قم با توجه به شرایط اقلیمی وخیمتر خواهد بود. ایشان با اشاره به اینکه نقش دانشگاه در طرحها و پرژه های آبی باید پر رنگتر باشد افزود : معمولاً مخاطبین مسائل و مشکلات و راه حلها را از یک چهره دانشگاهی بهتر و راحتر قبول می کنند تا از یک فردی که در آن زمینه مسئولیت دارد و همه چیز را در چهار چوب  مقررات و بخشنامه ها  بررسی می نماید. مدیر عامل شرکت آب منطقه ای یاد آور شد: در حال حاضر مباحث نرم افزاری و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در مصارف مختلف در دستور کار وزارت نیرو و شرکتهای تابعه قرار گرفته و با توجه به اینکه بیشترین مصرف در بخش کشاورزی می باشد لذا آگاهی رسانی و فرهنگ سازی به ذینعان این بخش  بسیار مهم است.

         هادی رئیس دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه قم ضمن ابراز تمایل جدی دانشگاه در این زمینه محورهای همکاری فی مابین را  استفاده از پتانسیل دانشگاه در کارگروه های شرکت، استفاده از پایان نامه های دانشجویی، عملیاتی کردن پایان نامه های مرتبط با حوزه کاری شرکت، استفاده از نظر دانشگاه در تدوین اولویت های پژوهش و استفاده از دانشگاهیان در کارگاههای آموزشی درون و بیرون سازمانی و همکاری در زمینه های طرح احیاء و تعادل بخشی اعلام نمود.

 


    تشکر مدیران ارشد بخش آب از معاون اول ریاست جمهوری 2016-01-10
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: مدیران عامل شرکتهای آب منطقه ای کشور در سی و دومین گردهمایی مدیران عامل در استان البرز طی نامه ای از دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری تشکر و قدر دانی کردند

در قسمتی از این نامه آمده (( مدیران ارشد بخش آب کشور برخود فرض می دانند از حمایتهای صمیمانه و بی دریغ دولت تدبیر و امید به ویژه رویکردها و عنایت خاص حضرتعالی به بخش آب و همچنین فرمایشات دلگرم کننده و امید بخش آن جناب در جمع مدیران وزارت نیرو در مورخ 94/10/12 و طرح مباحث بسیار ارزنده در تبیین جهت گیریهای راهبردی شفاف و آینده نگرانه در زمینه وظایف مدیران ستادی و شرکتهای آب منطقه ای که در سی و دومین گردهمایی مدیران عامل (94/10/16 در استان البرز) مطرح گردید، تشکر و قدر دانی نمایند))  

 


    اعضای جدید هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای قم منصوب شدند2016-01-10
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: طی احکام صادره از طرف مهندس حاج رسولیها مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران اعضای جدید هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای قم منصوب شدند.

آقایان مجتبی علی مددی معاونت حفاظت و بهره برداری و مجتبی حاجی ابراهیمی رئیس اداره حقوقی  بعنوان اعضای اصلی و خانم زهرا عرب نژاد مدیر امور کارکنان بعنوان عضو علی البدل هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای قم  معرفی شدند.

 


    همایش بررسی بحران خشکسالی و ریزگردها در استان قم برگزار شد2016-01-04
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم : همایش یکروزه بررسی بحران خشکسالی و ریزگردها در استان قم روز یک شنبه مورخ 94/10/13 با حضور مقامات عالی استان، مدیران و رؤسای دستگاه های اجرایی مرتبط و اعضای کارگروه های تخصصی مخاطرات زیست محیطی و امور سیل، برق، آب و فاضلاب و برخی از تشکل های مردم نهاد فعال در زمینه محیط زیست در محل سالن همایش های اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم برگزار شد.

محسن بهشتی معاون عمرانی استانداری،اصلی ترین مشکل کشور در حال حاضر را مسئله آب، محیط زیست، اشتغال و اقتصاد دانستند و بر ضرورت اقدام مؤثر در زمینه حفاظت و مدیریت صحیح در مقوله آب و محیط زیست تأکید نمودند .در ادامه همایش سید حسن  رضوی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، تصریح نمودند در گذشته با وجود برنامه های توسعه، عملکرد خوب و قابل دفاعی در زمینه مدیریت منابع و آمایش سرزمین نداشتیم و تصمیم گیری های بخشی و سیاسی و بدون ملاحظه  باعث از بین رفتن منابع شده است. ایشان اصلی ترین موضوع برای جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته را مدیریت جامع نگر و نگاه کیفیت محور دانست.

 


    بیست ویکمین جلسه کمیته حفاظت و کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی استان قم برگزارشد 2016-01-02
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: بیست و یکمین جلسه مشترک کمیته حفاظت و کمیته راهبری طرح احیاء و تعادل بخشی آب منطقه ای قم با حضور مدیر عامل و سایر اعضاء روز پنج شنبه مورخ 94/10/10 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در ابتدا جلسه مهندس حسین احمدی کارشناس حفاظت از منایع آّب با تأکید بر اهمیت ساماندهی پرونده های موجود در شرکت افزود: برای ساماندهی پرونده ها کارههای مقدماتی لازم است که می توان به تهیه نرم افزار مدیریت و نصب در سامانه ساماب اشاره کرد . ایشان بیان داشت: ساماندهی اسناد به دو صورت فیزیکی و الکترونیکی صورت می گیردکه ساماندهی الکترونیکی شامل اسکن، کد گذاری، بارگذاری ، آموزش پرسنل، پشتیبانی فنی و استقرار سیستم می باشد واجرای پروژه ساماندهی شامل شناسایی اسناد و مدارک، طبقه بندی مدارک، تهیه لیست مدارک می باشد که شروع کار با اسکن و کد گذاری پرونده ها همراه خواهد بود . که البته اینکار به شرکت مشاور واجد شرایط  واگذار خواهد شد.