Sunday, 22 Tir 1399
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
سال جهش تولید گرامی باد
سال99 سال جهش تولید
سدکبار
سد 15 خرداد

 

    شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان قم با حضور قائم مقام وزیر نیرو 2015-06-21
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم : شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان قم عصر روز یکشنبه مورخ 94/03/24 با حضور مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو در سالن جلسات شرکت توزیع برق استان تشکیل شد.

در ابتدا مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو ضمن تشکر از همکاران صنعت آب و برق استان قم  بیان نمودند : ما در قم مدیرانی داریم که کار آزموده شده اند که در شرایط خاص شهرهای مذهبی کار می کنند به همه آنها خدا قوت می گوییم. که در این هوای گرم با توجه به وجود برخی مشکلات و حساسیت کار صنعت بسیار خوب عمل می کنند. ایشان با اشاره به اجرای طرح هدفمندی افزود :بعد از هدفمندی شرکتهای آب و برق در بخش درآمدی با خسارات مواجه شده اند. اما خدارا شکر که با وجود  همه مشکلات در جهت بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات کوشا می باشند. در ادامه احمد حاجی حسینی مسگر مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم  با ارائه گزارشی از وضعیت منابع آبی استان خدمات شرکت را در دو بخش تأمین آب خام و اجرای پروژه های آبی بر شمرد.حاجی حسینی مسگر مشکل اصلی شرکت را در حال حاضر عدم پرداخت به موقعه هزینه آب خام از سوی شرکت آبفا دانست . ایشان با اشاره به اینکه تعرفه آب خام دریافتی به مراتب کمتر از قیمت واقعی تمام شده  می باشد که در صورت ادامه روند فعلی ادامه بهره برداری از سامانه انتقال آب سرشاخه های دز به قمرود با مشکل مواجه  خواهد شد. خواستار تأمین هزینه های بهره برداری در قالب کمک زیان از سوی دولت شد.  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قم اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی را منوط  به همکاری ادارات و ذی نفعان دانست و با بیان اینکه وزارت نیرو در اجرای این طرح تنهاست . به موضع گیری  برخی دستگاهها و تشکیلات حوزه کشاورزی در رابطه با اجرای طرح پرداخت و  خواستار تعامل بیشتر مجموعه صنعت آب و برق در استان شد. ایشان با بیان اینکه اگر کنتور هوشمند بر روی چاههای کشاورزی  نصب شود مشکل افت کسری مخزن بالای 90 درصد حل  خواهد شد از شرکت توزیع برق خواست  با ابزاری که در اختیار  دارد  در  اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی به شرکت آب منطقه ای قم کمک نماید

 


    اولین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای قم برگزار شد2015-06-17
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم: اولین جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای قم در سال 94 در روز دوشنبه مورخ 94/03/18 در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

احمد حاجی حسینی مسگر مدیرعامل شرکت ضمن خیر مقدم به اعضاء و هم چنین تقدیر و تشکر از اعضای سابق کمیسیون تحول و ارتقاء سلامت اداری و آرزوی توفیق برای اعضای جدید خط مشی و رئوس برنامه های کمیسیون را تشریح کرد. ایشان تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت های کمیسیون برشمرد و از اعضاء خواست راهکارهها و برنامه های مناسبی در این رابطه ارائه نمایند. حاجی حسینی مسگر در بخشی دیگر از سخنان خود نیروی انسانی را سرمایه هر سازمانی دانست که باید برای حفظ این سرمایه از نظر معنوی ومالی تلاش کرد.وی ابراز امیدواری کرد انشاالله در سال جدید با تشکیل کمیسیون توسعه مدیریت شاهد تحول بزرگ مدیریتی در تمام سطوح شرکت باشیم.در ادامه این جلسه موضوعاتی شامل بررسی نتایج ارزیابی طرح تکریم ارباب رجوع در سال 93 ، ساماندهی نحوه پرداخت مزایای کارکنان ، آشنایی با سیستم ساتم و بررسی و تعیین مسئولین شاخصهای ارزیابی داخلی وزارت نیرو در سال 93  مورد بررسی و تبادل نظر اعضاء  قرار گرفت.

 


    حضور قائم مقام وزیر نیرو در جمع مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان در قم2015-06-16
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم : مهندس ستار محمودی قائم مقام وزیر نیرو در گردهمایی مبلغان اعزامی ماه مبارک رمضان که صبح روز یکشنبه مورخ 93/03/24 در مسجد اعظم حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد حضور یافتند.

قائم مقام وزیر نیرو طی سخنانی بیان کردند: : اگر بخواهیم آب را معنی کنیم باید در کنار آن مفهوم حیات و زندگی را بگنجانیم زیرا اکثر وزن بدن را آب تشکیل می دهد و 80 درصد مغز و 75 درصد قلب هم از آب است.

ایشان افزود: حداقل در بیش از 30 سوره قرآن به بحث آب و اهمیت آب اشاره شده است و این مساله بیانگر اهمیت آب در زندگی است و طلاب ما باید این مباحث را برای گوشزد کردن به مردم بیان کنند.

محمودی  آب را تنظیم‌کننده حیات و تنفس دانست و افزود: نیاز اصلی و زیربنایی انسان، آب و برق است، ولی متأسفانه در مصرف آن زیاده‌روی کردیم و اصالت را به استفاده از اصل طبیعت کردیم، در حالی که باید از منافع طبیعت استفاده می‌کردیم .

وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی دارای شرایط آب و هوایی خشک است خاطرنشان کرد: بارندگی در نقاط مختلف ایران متفاوت است؛ پراکندگی جمعیت کشور نیازمند اقدامات سازه‌ای است تا آب را در مناطقی که مقداری بیشتر است، حفاظت و در دیگر نقاط به‌کارگیری کنیم .

محمودی  گفت: تغییرات آب و هوایی بسیاری در کشور ایجاد شده است ولی ما باید خود را با این شرایط تنظیم کنیم؛ کشور از نظر منابع آبی مشکلات بسیاری دارد و طلاب باید مردم را نسبت بهره برداری و صرفه جویی در این نعمت هوشیار کنند.

 


    شورای راهبردی طرح احیاء2015-06-01
به گزارش روابط عمومی شرکت

هشتمین جلسه شورای راهبردی طرح احیاء و تعادل بخشی برگزار شد.